Mérkőzések

2016.06.10. 21:00 Franciaország-Románia
2016.06.11. 15:00 Albánia-Svájc
2016.06.11. 18:00 Wales-Szlovákia
2016.06.11. 21:00 Anglia-Oroszország
2016.06.12. 15:00 Törökország-Horvátország
2016.06.12. 18:00 Lengyelország-Észak- Írország
2016.06.12. 21:00 Németország-Ukrajna
2016.06.13. 15:00 Spanyolország-Csehország
2016.06.13. 18:00 Írország-Svédország
2016.06.13. 21:00 Belgium-Olaszország
2016.06.14. 18:00 Ausztria-Magyarország
2016.06.14. 21:00 Portugália-Izland
2016.06.15. 15:00 Oroszország-Szlovákia
2016.06.15. 18:00 Románia-Svájc
2016.06.15. 21:00 Franciaország-Albánia
2016.06.16. 15:00 Anglia-Wales
2016.06.16. 18:00 Ukrajna-Észak- Írország
2016.06.16. 21:00 Németország-Lengyelország

2016.06.17. 15:00 Olaszország-Svédország
2016.06.17. 18:00 Csehország-Horvátország
2016.06.17. 21:00 Spanyolország-Törökország
2016.06.18. 15:00 Belgium-Írország
2016.06.18. 18:00 Izland-Magyarország
2016.06.18. 21:00 Portugália-Ausztria
2016.06.19. 21:00 Albánia-Románia
2016.06.19. 21:00 Svájc-Franciaország
2016.06.20. 21:00 Oroszország-Wales
2016.06.20. 21:00 Szlovákia-Anglia
2016.06.21. 18:00 Észak-Írország- Németország
2016.06.21. 18:00 Ukrajna-Lengyelország
2016.06.21. 21:00 Csehország-Törökország
2016.06.21. 21:00 Horvátország-Spanyolország
2016.06.22. 18:00 Izland-Ausztria
2016.06.22. 18:00 Magyarország-Portugália
2016.06.22. 21:00 Olaszország-Írország
2016.06.22. 21:00 Svédország-Belgium

 

Nyolcaddöntők:

                                                                                             

2016.06.25. 15:00

Svájc – Lengyelország (Saint-Étienne)

 
2016.06.25. 18:00

Wales – Észak-Írország (Párizs)

 
2016.06.25. 21:00

Horvátország – Portugália (Lens)

 
2016.06.26. 15:00

Franciaország – Írország (Lyon)

 
2016.06.26. 18:00

Németország – Szlovákia (Lille)

 
2016.06.26. 21:00

Magyarország – Belgium (Toulouse)

 
2016.06.27. 18:00

Olaszország – Spanyolország (Saint-Denis)

 
2016.06.27. 21:00

Anglia – Izland (Nizza)

 
     

Negyeddöntők:

2016.06.30. 21:00 Lengyelország - Portugália (Marseille, Stade Vélodrome)  
2016.07.01. 21:00 Wales - Belgium (Lille, Stade-Pierre Mauroy)  
2016.07.02. 21:00 Németország - Olaszország (Bordeaux, Matmut Atlantique)  
2016.07.03. 21:00 Franciaország - Izland (St-Denis, Stade de France)  
     

Elődöntők:

2016.07.06. 21:00 Lyon

Portugália - Wales 

 
2016.07.07. 21:00 Marseille

Németország - Franciaország

 
     

Döntő:

2016.07.10. 21:00 St-Denis

Portugália – Franciaország

 

     
   

NyD = Nyolcaddöntő
ND = Negyeddöntő
ED = Elődöntő